ADD'DEN KUTLAMA ZİYARETİ

e-Posta Yazdır PDF

Atatürkçü Düşünce Derneği Alaplı Şube Başkanı Saliha Sanlı ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ederek başarılar dilediler.

ADD Alaplı Şube Başkanı Saliha Sanlı, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’in Alaplı’ya güzel hizmetler yapacağına inandıklarını belirterek, başarılar diledi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ADD Şube Başkanı Sanlı ve Dernek yöneticilerine teşekkür etti. Sivil toplum kuruluşlarının görüş ve önerilerini de önemsediklerini belirten Tekin, “Onların da önerilerinden faydalanacağız. İlçemizin kalkınması ve daha fazla hizmet alabilmesi için sunulacak tüm önerilere açığız. Her öneri mutlaka değerlendirilecektir. “ dedi.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

İMKB EML İDARECİLERİNDEN KUTLAMA ZİYARETİ

e-Posta Yazdır PDF

İMKB Alaplı Endüstri Meslek Lisesi ve Anadolu Teknik Lisesi Müdürü Eyüp Ertaş ve Okul idarecileri Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler.

İMKB Alaplı Endüstri Meslek Lisesi ve Anadolu Teknik Lisesi Müdürü Eyüp Ertaş, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’in ilçeye en güzel hizmetleri vereceğine ve başarılı olacağına inandıklarını ifade etti.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de, Eyüp Ertaş ve Okul idarecilerine ziyaretleri ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür etti. Belediye Başkanı Nuri Tekin, okulları ve eğitim faaliyetlerini destekleyeceklerini belirterek, “Yeni nesillerin nitelikli ve topluma yararlı birer birey olarak yetişmeleri için hepimizin ortak sorumlulukları var. Biz sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve bu noktada ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. “ dedi.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

UYSAL'A "HAYIRLI OLSUN" ZİYARETİ

e-Posta Yazdır PDF

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 15 Nisan Salı günü Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Saat 16.30’da gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Halk Partili Belediye Meclis Üyeleri ve partisinin bazı yöneticileri ile birlikte Başkanlığa gelen Tekin ile Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Uysal yaklaşık yarım saat süren bir görüşme yaptı.

SİZE BAŞARILAR DİLİYORUM
Ziyarette Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a hitaben bir konuşma yapan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ilçeye daha iyi hizmet verebilme gayreti içinde göreve talip olan Uysal’a bu görevinde başarılar diledi. Karadeniz Ereğli’nin gerek Zonguldak gerekse de ülkede prestij sahibi olan kentlerden biri olduğuna vurgu yapan Tekin; “… Karadeniz Ereğli’de ve Alaplı’da 30 Mart’tan sonra yeni dönem başladı. Nasıl bizim amacımız Alaplı için daha fazlasını yapmak ve ilçemiz halkına hak ettiği hizmetlerin fazlasını getirebilmekse sizin de amacınız aynı. Ben Alaplı Belediye Başkanı olarak, ekibimle birlikte size başarılar dilemek için ziyaretinize geldim. Ereğlisiz Alaplı, Alaplısız Ereğli düşünülemez. Biz bundan önce de Karadeniz Ereğli’nin başarılarıyla övündük, eminim ki bundan sonra da sizin liderliğinizle övünmeye devam edeceğiz. Biz de övünülecek bir Alaplı yaratmak için elimizden geleni yapacağız…”, dedi.

İYİ İLİŞKİLER İÇERİSİNDE OLACAĞIZ
Alaplı Belediye Başkanı Tekin ve beraberindekilerin gerçekleştirdikleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal da konuşmasında konuklarına teşekkür ederek sözlerine başladı. Hayatının büyük bir kısmının Alaplı’da geçtiğini ve her Alaplılı gibi kentlerinin bugünden çok daha güzel yarınlara sahip olmasını gönülden dilediğini kaydeden Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Uysal özetle şu görüşleri sundu: “… Alaplı da Zonguldak’ın gözbebeği ilçelerinden biri. Bundan önceki dönemlerde çok değerli belediye başkanları ellerinden gelen gayretleri göstererek kentimize hizmet verdiler. Belediye Başkanlığı bir hizmet yarışı, bir bayrak yarışı. Bu yarışta da halkımız bayrağı bizlere verdi ve kentlerimizi daha ileri noktalara taşıma sorumluluğunu üzerimize yükledi. Bundan sonra da bizlere düşen temel görev, hiçbir parti ayrımı gözetmeden kentlerimizde yaşayan her bir vatandaşımıza hizmetin en iyisini götürebilmek ve bu iki kenti huzur içinde geleceğe taşıyabilmektir. Görevimizi yerine getirirken Karadeniz Ereğli Belediyesi olarak çevre kentlerin belediyeleri ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde olacağımızı belirtmek isterim. Bu yolun daha ilk adımlarını attığımız bugünlerde yanımızda olan ve bizlerden desteklerini esirgemeyen dostlarımız arasında sizi de görmek beni çok mutlu etmiştir. Sizlerin bugünkü dilekleri ve temennileri bizler için de itici bir güç olacaktır. Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı olarak ben de gerek şahsım gerekse de ekip arkadaşlarım adına sizlere başarılar diliyorum. Yolunuz, yolumuz açık olsun. "

KUTLU DOĞUM KUTLU OLSUN

e-Posta Yazdır PDF

MİLLETVEKİLİ KÖKTÜRK, BELEDİYE BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ

e-Posta Yazdır PDF

CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, beraberinde Zonguldak İl Başkanı Halil Furat,  Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal ve il, ilçe yöneticileriyle  birlikte Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti.

Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, CHP Alaplı İlçe Teşkilatı’nın,  İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri,  kadın kolları ve gençlik kolları, adaylar ve partililerle birlikte çok özverili, takdire şayan bir seçim çalışması yürüttüğünü belirterek, bu çalışmanın sonucunda da başarının elde edildiğini ifade etti. Planlı, programlı ve özverili çalışmanın karşılığının her zaman alındığını belirten Milletvekili Ali İhsan Köktürk, “Sizler, teşkilatın bütün mensupları olarak seçimi kazanmaya inanmıştınız ve inanmışlığın sonunda başarıyı elde ettiniz. Hepinizi bir kez daha tebrik ediyorum.  Çalışmalarımız, bundan sonra da aralıksız devam etmeli ve kalıcı olmalı. Bu birlikteliği, bu azmi sürdüreceğinizden de kuşkum yok. “ dedi.

CHP İl Başkanı Halil Furat da konuşmasında, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve ekibi ile CHP İlçe Teşkilatı’nı tebrik ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti. Başarıyı hep beraber, el ele vererek, birlik ve beraberlik içinde olarak ve bunun sonucunda aralıksız çalışarak elde ettiklerini belirten Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Seçim başarımızı, belediye çalışmalarındaki başarımızla taçlandırmak istiyoruz. Bunun için de, daha ilk günden çalışmalara başladık. Dolgu alanında yürüyüş yolu ve zemin düzenleme çalışmalarına başladık. İlçemizdeki yolları, çöp konteynırlarının çevresini tazyikli suyla yıkadık. Mahallelerden gelen isteklere anında cevap verdik. Çiçek siparişi verdik, önümüzdeki günlerde de çiçeklendirme çalışmalarına başlayacağız. Seçim döneminde verdiğimiz sözlerine getirmek için de çalışmalara zaman kaybetmeden başladık.İnşallah seçimdeki başarımızı, belediye çalışmalarımızla sürdüreceğiz. “ dedi.

Ziyarette, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Tosun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyeleri de hazır bulundu.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

ESNAF ODASI VE KIZILAY DERNEĞİ'NDEN ZİYARET

e-Posta Yazdır PDF

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e “kutlama” ve “hayırlı olsun” ziyaretleri sürüyor.

Belediye Başkanı Nuri Tekin, bugün de çok sayıda vatandaşın yanı sıra Kızılay Derneği Alaplı Şube Başkanı Hayri Yiğit ve dernek yöneticileri ile, Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç  ve Oda yöneticilerini ağırlayarak tebrikleri kabul etti.

Ziyaretlerinden ve iyi dileklerinden dolayı Dernek ve Oda yöneticilerine teşekkür eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Sizlerin de destekleriyle ilçemize hep beraber hizmet edeceğiz. Yapacağımız hizmetlerde sizlerin de fikirlerini ve önerilerini alacağız. En nitelikli ve mümkün olduğunca toplumun tüm kesimlerini memnun eden hizmetleri esas alacağız. “ dedi.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

DOLGU ALANINA YÜRÜYÜŞ YOLU

e-Posta Yazdır PDF

Alaplı Belediyesi, Taşbaşı mevkiindeki deniz dolgu alanına yürüyüş yolu yapım çalışmalarına başladı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Taşbaşı mevkiindeki deniz dolgu alanına, bütün çevresini kapsayacak şekilde uzun bir yürüyüş yolu yapılacağını, ayrıca üst yapısı yapılmayan boş alanın zemininin de tesviye edileceğini bildirdi.

Alaplı’da vatandaşların yürüyüş yapabileceği alanlar olmadığını belirten Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Taşbaşı mevkiindeki deniz dolgu alanının çevresine öncelikle uzun mesafeli bir yürüyüş yolu yapacağız. Yani yürüyüşe çıkan vatandaş, deniz dolgu alanını bir baştan diğer başa kadar yürüyebilecek. Bunun yanında, mevcut boş alanın zemini de ileride yapacağımız üst yapı çalışmalarına hazır olması amacıyla tesviye ediyoruz. Çalışmalara iki iş makinesiyle başladık. Boş alanı da önümüzdeki zaman sürecinde üst yapıyla donatacağız. Ailelerin buradaki alanda rahatça dolaşabilmesini istiyoruz. Bu nedenle vatandaşımızı rahatsız eden bir takım olumsuzlukların önlemini de alacağız. “ dedi.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

Sayfa 40 / 42