2.ETAP ÇALIŞMALAR DA BAŞLADI

e-Posta Yazdır PDF

Alaplı Belediyesi, Taşbaşı-Erdemyuva mevkii deniz dolgu alanında 2. Etap zemin düzenleme çalışmalarına başladı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Taşbaşı-Erdemyuva deniz dolgu alanının üst yapısı olmayan bölümünde zemin düzenleme çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “İlk etapta, dolgu alanının bir bölümünde zemin düzenleme ve kodlama çalışması yaptık. Ardından, alanın İncivez deresine yakın olan bölümünde zemin çalışmalarına başladık. Bu alanda, zemin düzenlemenin yanı sıra kod çalışması da yapıyoruz.  Amacımız, dolgu alanının tamamını halkımızın kullanımına açmak. En azından boydan boya yürüyüş yolları yapmak. Bunun için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Halkımız, en azından spor amaçlı yürüyüşlerini bu geniş alanda yapabilsin. “ dedi.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

BELEDİYE BAŞKANIMIZ, ZONGULDAKSPOR'U KUTLADI

e-Posta Yazdır PDF

 

Belediye Başkanımız Nuri Tekin, yazılı bir açıklama yaparak, 3. Lig'e yükselen Zonguldakspor'u kutladı.

Belediye Başkanımız açıklamasında şöyle dedi:

"Bir dönem, bugünkü adıyla “Süper Lig”, o dönemki adıyla “Birinci Lig”de çok önemi başarılara imza atan, ünlü futbolcular yetiştiren,  yıllarca Milli Takım’a futbolcu veren Zonguldakspor’umuz, son dönemde büyük bir çöküş içine girmiş ve maalesef  amatör lige kadar düşmüştür. Son yıllarda, “Zonguldak Kömürspor” adıyla tekrar profesyonel lige yükselmesi için çaba gösterilen ilimiz temsilcisi, nihayet final maçında Zara Belediyespor’u yenerek 3. Lig’e yükselmiştir. Bu başarı, Zonguldakspor’a gönül vermiş tüm sporseverleri mutlu etse de, elbette asıl hedef bu olmamalı, temsilcimizin tekrar hak ettiği Süper Lig’e yükselmesi hedeflenmelidir. Biz Alaplılı sporseverler ve Zonguldakspor taraftarları olarak, bu başarıyı daha üst liglere yükselmenin ilk adımı olarak görüyoruz.  İnanıyoruz ki, Zonguldakspor için bu bir başlangıç olacak ve temsilcimiz önce 2. Lig’e, ardından 1. Lig’e ve sonrasında da ait olduğu Süper Lig’e yükselecektir. Biz, hem kişisel, hem kurumsal olarak ve hem de Alaplılı taraftarlar olarak, bu yolculukta elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Hepimiz biliyoruz ki, spora ve futbola olan ilgisiyle, taraftarıyla,  Zonguldakspor’un hak ettiği yer Süper Lig’dir. Kısa süre içerisinde Süper Lig’e kadar yükseleceğimizi ve temsilcimizin tekrar o eski günlerine döneceğini umut ederek, bugünkü başarının mimarları olan Zonguldak Kömürspor Başkanı ve yöneticilerini, futbolcuları ve teknik heyeti  ve taraftarları kutluyor,  başarılarının devamını diliyorum."

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

HEMŞİRELER HAFTASI KUTLU OLSUN

e-Posta Yazdır PDF

BASIN CAMİASININ BAŞI SAĞOLSUN

e-Posta Yazdır PDF

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

e-Posta Yazdır PDF

CHP ESKİ YÖNETİCİLERİNDEN ZİYARET

e-Posta Yazdır PDF

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski il ve ilçe yöneticileri Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ederek, belediye başkanlığına seçilmesinden dolayı kutladı.

CHP eski Zonguldak İl  Başkanı Osman Yayla, Kdz. Ereğli eski İlçe Başkanı Yaşar Balcı ve partinin eski il ve ilçe yöneticileri Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, CHP’nin eski yöneticileri Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i kutlayarak başarılar diledi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Tekin, “Ziyaretler ve güzel temenniler bize güç veriyor, motivasyonumuzu artırıyor. “ dedi.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

MUSTAFA AYDIN'DAN ZİYARET

e-Posta Yazdır PDF

Ereğli ilçesine bağlı Kandilli beldesinin Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti.

Karşılıklı olarak birbirlerini kutlayan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, birbirlerine başarılar dilediler. Ziyarette, her iki belediye başkanı, karşılıklı yardımlaşma ve dayanışma içinde çalışacaklarını belirterek, bölgenin sorunları ve çözümleri üzerine de fikir alışverişinde bulundular.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

Sayfa 40 / 46