HEMŞİRELER HAFTASI KUTLU OLSUN

e-Posta Yazdır PDF

BASIN CAMİASININ BAŞI SAĞOLSUN

e-Posta Yazdır PDF

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

e-Posta Yazdır PDF

CHP ESKİ YÖNETİCİLERİNDEN ZİYARET

e-Posta Yazdır PDF

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski il ve ilçe yöneticileri Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret ederek, belediye başkanlığına seçilmesinden dolayı kutladı.

CHP eski Zonguldak İl  Başkanı Osman Yayla, Kdz. Ereğli eski İlçe Başkanı Yaşar Balcı ve partinin eski il ve ilçe yöneticileri Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, CHP’nin eski yöneticileri Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i kutlayarak başarılar diledi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Tekin, “Ziyaretler ve güzel temenniler bize güç veriyor, motivasyonumuzu artırıyor. “ dedi.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

MUSTAFA AYDIN'DAN ZİYARET

e-Posta Yazdır PDF

Ereğli ilçesine bağlı Kandilli beldesinin Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti.

Karşılıklı olarak birbirlerini kutlayan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, birbirlerine başarılar dilediler. Ziyarette, her iki belediye başkanı, karşılıklı yardımlaşma ve dayanışma içinde çalışacaklarını belirterek, bölgenin sorunları ve çözümleri üzerine de fikir alışverişinde bulundular.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI

e-Posta Yazdır PDF

Alaplı Belediye Meclisi’nin Mayıs ayı olağan toplantısı, bugün yapılan tek oturumla tamamlandı.

Belediye Başkanı Nuri Tekin’in, Belediye projelerini takip etmek üzere Ankara’ya gitmesi nedeniyle Belediye Başkan Vekili ve Meclis 1. Başkan Vekili Nursev Akdeniz ‘in başkanlık yaptığı toplantıda, açılış ve yoklama ile birlikte toplam 3 gündem maddesi görüşülerek oybirliğiyle kabul edildi.

Toplantıda, 2013 mali yılı kesin hesabı ve temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet vakumlu yol süpürme makinesinin alınması oybirliğiyle kabul edildi. Belediye Meclisi, Haziran ayı olağan toplantısının 2 Haziran Pazartesi günü yapılmasını ve toplantının saat:14.00’de başlamasını kararlaştırdı.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

BAŞKAN TEKİN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

e-Posta Yazdır PDF

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, devam eden Alaplı Derin Deniz Deşarj Arıtma Sistemi altyapı çalışmalarını inceledi.

Alaplı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Turgay Yazgan ve yüklenici firma yetkililerinden çalışmalarda gelinen son noktayla ilgili bilgi alan Belediye Başkanı Nuri Tekin, “İlçemizin ihtiyaçlarına uzun vadede cevap verebilecek bir çalışma yapılıyor. “ dedi.

Altyapı çalışmaları nedeniyle zeminin kazıldığını hatırlatan Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Vatandaşımızın mağdur olmaması için zemin kazılıp, borular döşendikten sonra  hemen üzerini kapatıyoruz. Vatandaşımızı rahatsız etmeyecek düzenli bir çalışma yürütüyoruz. “ dedi.

Belediye Başkanı Nuri Tekin ayrıca, belediyeye ait su depolarını da inceleyerek, bilgi aldı. Elektrik kesintilerine karşı depolardaki su pompalarını çalıştıracak bir jeneratör almayı planladıklarını belirten Başkan Tekin, “Jeneratör önemli bir ihtiyaç. Elektrik kesintilerinde, kısa süreli de olsa vatandaşımızı mağdur etmemek için bir jeneratör alacağız. “ dedi.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

Sayfa 40 / 45