OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI

e-Posta Yazdır PDF

Belediyemizin Ocak ayı Meclis Toplantısı 05.01.2017 Perşembe günü saat 14.00’de Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda yapılacaktır.

 

Bilgilerinize rica ederim.

 

Nuri TEKİN

Belediye Başkanı

 

GÜNDEM                            :

  1. AÇILIŞ VE YOKLAMA.
  2. BELEDİYE MECLİSİNİN TATİL AYININ BELİRLENMESİ.
  3. GEÇİCİ İŞÇİ VİZELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ.
  4. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ÇALIŞTIRILMASI VE ÜCRETİNİN BELİRLENMESİ.
  5. DENETİM KOMİSYONUNA ÜYE SEÇİMİ.(3-5 ÜYE)

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

e-Posta Yazdır PDF

Tüm halkımızın Yeni Yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

DUYURU

e-Posta Yazdır PDF

 

BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI'NIN KOORDİNASYONUNDA DÜZENLENECEK OLAN MESLEKİ YETERLİLİK BİLGİLENDİRME SEMİNERİNİN DÜZENLENME TARİHİ 27 ARALIK 2016 GÜNÜ 14.00-16.00 SAATLERİ ARASI VE DÜZENLEME YERİ DE BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESMİ TAHİR KARAUĞUZ KONFERANS SALONU OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞTİR.

EREĞLİ EMNİYET MÜDÜRÜNE BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

e-Posta Yazdır PDF

Belediye Başkanımız Nuri Tekin, Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük'ü ziyaret ederek, İstanbul Beşiktaş'taki terör saldırısında şehit olan 37 polisimiz için başsağlığı diledi.
Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük'e başsağlığı dileyen Belediye Başkanımız Nuri Tekin, "Bu kalleş saldırıda 37'si polis, 7'si sivil olmak üzere 44 polis ve vatandaşımızın şehit olması hepimizi derinden üzmüş ve sarsmıştır. Milletimiz, birbirine kenetlenerek yaralarını saracak ve bu zorlukların üstesinden gelecektir. Size ve sizin nezdinizde tüm emniyet mensuplarımıza bir kez daha başsağlığı diliyorum " dedi.
Ziyarete, işadamı İlhan Yazıcıoğlu da eşlik etti.

YENİ YÖNETİM İLK TOPLANTISINI YAPTI

e-Posta Yazdır PDF

BELEDİYE BAŞKANIMIZ NURİ TEKİN'İN KULÜP BAŞKANLIĞINDAKİ ALAPLI BELEDİYE SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLK TOPLANTISINI YAPTI.

EKİPLERİMİZ KIŞA HAZIR

e-Posta Yazdır PDF

Belediyemizi, etkisini hissettirmeye başlayan kış mevsimi şartları öncesinde karla mücadele için tüm hazırlıklarını tamamladı.
Belediyemiz ekipleri ilçede şehir içinde kardan kapanan yolları açmak için kullanılacak makinelerin hazırlıklarını tamamlayarak soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle ulaşımda oluşabilecek sıkıntıların önüne geçmek için hazır bekliyor. Çalışmalar hakkında bilgi vererek karla mücadele için tüm tedbirleri aldıklarını belirten Belediye Başkanımız Nuri Tekin, "Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı donanımlı kar küreme ve tuzlama aracı, 2 Greyder, 3 Kepçe ile 24 saat üç vardiya halinde karla mücadele için ekiplerimiz hazır beklemektedir. 153 Alo Zabıta hattı da vatandaşlardan gelen istek ve şikayetleri alıp, ilgili müdürlüklere bildirecek ve çözüme kavuşturulması amacıyla çalışmalarını 24 saat sürdürmeye devam edecek” dedi.

BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

e-Posta Yazdır PDF

Belediye Başkanımız Nuri Tekin, Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne başsağlığı ziyaretinde bulundu.
Belediye Başkan Yardımcımız Fikret Aydın ile birlikte Alaplı İlçe Emniyet Müdürü Erkan Tektaş’ı ziyaret eden Belediye Başkanımız Nuri Tekin, İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısında ikisi ilimizden olmak üzere 37 polisimiz ve 7 sivil vatandaşımızın şehit olmasının, çok sayıda polis ve vatandaşımızın da yaralanmasının derin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek, “Ülke olarak, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımızın olduğu zor bir süreçten geçiyoruz. Son olarak İstanbul’da meydana gelen kalleş terör saldırısında 44 polis ve vatandaşımız şehit oldu, çok sayıda polis ve vatandaşımız da yaralandı. Şehit polislerimizden biri Ereğlili diğeri Kozlu’lu. Yine ilimizden bir polisimiz de bu hain saldırıda yaralandı. Acımızı artık kelimelerle tarif etmekte zorlanıyoruz. İnşallah bu son olur ve bir daha böyle acılar yaşamayız. Size ve sizin nezdinizde tüm Emniyet mensuplarımıza ve ailelerine başsağlığı, yaralı polislerimize de acil şifalar diliyorum. Yine bu saldırıda şehit olan vatandaşlarımızın ailelerine de başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve güvenliği için canlarını veren şehitlerimizi milletimiz unutmayacak ve kalbinde yaşatacaktır. “ dedi.

Sayfa 9 / 45