PERSONELİMİZE İŞ GÜVENLİĞİ SEMİNERİ

e-Posta Yazdır PDF

SAHİL PARKINA MESCİT

e-Posta Yazdır PDF

YARALI ATMACAYA BELEDİYEMİZ SAHİP ÇIKTI

e-Posta Yazdır PDF

BELEDİYE BAŞKANIMIZ NURİ TEKİN

e-Posta Yazdır PDF

RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ

e-Posta Yazdır PDF

KAR YAĞIŞIYLA ETKİN MÜCADELE

e-Posta Yazdır PDF

Alaplı Belediyesi, ilk kar yağışında olduğu gibi, ikinci yağışta da, hava şartlarının olumsuzluğunun günlük yaşamı aksatmasına müsade etmedi.

Yağıştan önce hazır bekleyen Belediyemiz ekipleri, kar yağışının başlamasıyla birlikte etkin bir mücadele başlattı. Yağışın ulaşımı aksatmasına izin verilmedi. Belediyemiz ekipleri yağış süresince sürekli kar temizliği yaparken, itfaiye araçlarımız da deniz suyuyla yolları suladı. Olası don olayına karşı yollarda tuzlama çalışması da ihmal edilmedi. Belediye Başkanımız Nuri Tekin, çalışmalar tamamlanıncaya kadar karla mücadele çalışmalarını takip etti. Çalışmaları sevk ve idare eden Belediye Başkanımız Nuri Tekin, ulaşımda herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını bildirdi.

SAHİL PARKINA MESCİT YAPILIYOR

e-Posta Yazdır PDF

Alaplı Belediyesi, Taşbaşı-Erdemyuva deniz dolgu alanı üzerine kurulu sahil parkında mescit yapmak için çalışmalara başladı.

Mescit inşaatı çalışmalarını yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı olmak üzere 80 metrekare alan üzerine inşa edilen mescidin kısa sürede bitirilip ibadete açılacağını bildirdi.

İlçenin sosyal yaşamına büyük bir hareketlilik kazandıran Taşbaşı-Erdemyuva mevkii deniz dolgu alanı üzerinde kurulu parkın vatandaşların akınına uğradığına dikkat çeken Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Oldukça geniş bir alan üzerine kurulu sahil parkımızı hem yetişkinlerin, hem çocukların, hem de engelli vatandaşlarımızın sosyal ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde donattık ve donatmaya da devam ediyoruz.  Vatandaşlarımızın ibadetlerini rahat yapabilmeleri için park alanı üzerine, çok sayıda vatandaşımızın ibadetlerini yerine getirebilecekleri şekilde bir de mescit yapıyoruz. Mescit inşaatını kısa sürede tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. “ dedi.

ALAPLI BELEDİYESİ

BASIN YAYIN BÜROSU

Sayfa 10 / 42