Başkan'dan Mesaj

Başkan'dan Mesaj

Kıymetli Hemşehrilerim ;


2014 yılında bize verdiğiniz emanetin sorumluluğunu ve ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden gururla taşıyoruz.
Geçen 10 yılda, Güzel Alaplımızı her alanda geleceğe daha güçlü bir biçimde taşımak için ortaya koyduğumuz “insan odaklı yönetim” ve “vizyon belediyecilik” anlayışı ile akıp geçen zamana karşı mücadele verdik ve yeni eserler kazandırarak kendimizle yarıştık.

Siz değerli hemşehrilerimizle gönül bağımızı hiç koparmadık. Her zaman halkımızla iç içe olduk. Olmaya da devam edeceğiz. 10 yıl önce ‘Tek Sevdamız Alaplı’ diyerek çıktığımız bu yolda halkımızın desteği ile yıllarca ötelenmiş sorunlara köklü çözümler ürettik.    

Bugüne kadar yaptığımız hizmetlerde kişi, parti ve insan ayrımı gözetmeksizin Alaplı’mızın her yerine eşit hizmet vermeye, sizlerin talep ve görüşleri doğrultusunda sizlere ve bizlere yakışanı yapmaya gayret gösterdik. Alaplı’mızın daha önce hizmet girmemiş, deyim yerindeyse bir çivi bile çakılmamış olan bölgelerine kadar hizmet götürmeye çalıştık. Kör karanlık sokaklarını aydınlattık. Sizlerin isteklerine cevap verebilecek her türlü çalışmayı yaptık. Gecen 10 yılda sizlerle birlikte adeta yeni bir Alaplı inşa ettik. 

Daha güzel bir Alaplı için daha çok çalışmaya devam edeceğiz. 

Alaplı’mızı geleceğe taşıyacak projelerle birlikte sürdürülebilirliği sağlamak ve çocuklarımızın, gençlerimizin başarıya giden yolunda hayatlarını kolaylaştırmak en büyük arzumuzdur.
Rabbim nasip ettiği sürece sizler için yeni eserler ve hizmetler üretmeye, şehrimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya, yeni hayaller kurmaya ve hayallerimizi birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Sevgi ve saygılarımla…