ALAPLI’DA CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU YAŞANACAK..

ALAPLI’DA CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU YAŞANACAK..

Alaplı Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Alaplı halkını ünlü pop sanatçısı Betül Demir’in vereceği konser ile buluşturacak. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 28 Ekim'de Alaplı Sahil Park’ta saat 20.00'da başlayacak ücretsiz konsere tüm Alaplı halkını davet etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Alaplı’da da çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Alaplı Belediyesi tarafından düzenlenen kutlama programı kapsamında Ünlü pop sanatçısı Betül Demir Sahil Park’ta sahne alacak. 28 Ekim Cuma günü Saat 20.00’da Sahil Park’taki konser alanında hayranlarıyla buluşacak olan ünlü sanatçı Demir, birbirinden değerli parçalarıyla Alaplılara unutulmaz bir Cumhuriyet Bayramı gecesi yaşatacak.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 28 Ekim 2022 Cuma günü Fener Alayı ve Betül Demir konserine tüm vatandaşları davet ettiklerini söyledi. Başkan Tekin, “Cumhuriyetimizin 99. yıl dönümünü görkemli bir şekilde kutlamak için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. 28 Ekim Cuma günü akşamı saat 19.00’da 690 Evler Pazaryerinden başlayacak ve Sahil Park’ta sona erecek olan fener alayı yürüyüşümüz olacak. Ardından saat 20.00’da ünlü sanatçı Betül Demir, Sahil Park’ta sahne alacak. Cumhuriyet Bayramı coşkusunu 7’den 77’ye tüm halkımızı birlikte kutlamak için fener alayı ve Cumhuriyet Bayramı konserine davet ediyorum.”