BAŞKAN TEKİN'DEN YARIYIL TATİLİ MESAJI..

BAŞKAN TEKİN'DEN YARIYIL TATİLİ MESAJI..

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 2023-2024 eğitim öğretim yılı, yarıyıl tatilinin başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Öğrencilerin, kıymetli öğretmenlerin ve velilerin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini dileyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, mesajına şöyle devam etti;

“Sevgili öğrenciler, büyük bir heyecan ve umutla başladığınız 2023- 2024 eğitim-öğretim döneminin birinci yarıyılını tamamladınız. Karne almanın heyecanını yaşarken, 15 günlük tatilde hem dinlenme hem de eksikliklerinizi giderme fırsatı bulacaksınız.15 günlük yarıyıl tatilinde bol bol kitap okuyarak geçirin. Alaplı Belediyesi olarak eğitim bizim için önemlidir, bu nedenle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kaliteli ve huzurlu bir ortamda eğitim öğretim görebilmeleri için eğitime desteğimiz her zaman sürecektir. Bu vesileyle tüm öğrencilerimizi ve onları özenle yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik ediyor; mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yarıyıl tatili diliyorum.”