Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, küçük sanayi sitesi esnafını ziyaret ederek yapılan çalışmaları inceledi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, küçük sanayi sitesi esnafını ziyaret ederek yapılan çalışmaları inceledi.
 
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, İlçemizde küçük Sanayi Sitesinin sıkıntılarını çözmek için gerek sanayi esnafıyla, gerekse sanayi kooperatifiyle sürekli olarak istişare halinde olduklarını bildirdi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, Belediye Meclis üyeleri ve Alaplı Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Fatih Yener, Sanayi Sitesi içinde devam eden altyapı ve beton yol çalışmalarını inceledi.
Esnafları tek,tek gezerek sorunlarını dinleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, yapılacak çalışmalar hakkında esnaflara bilgiler verdi.
Sanayi esnafını her zaman yanlarında olduklarını belirten Tekin, “ Cami sokaktaki çalışmalarımız devam ediyoruz. Bir bölümünde altyapı çalışmalarını tamamlayarak beton kaplamaya bugünden itibaren başladık. İnşallah en kısa sürede çalışmaları tamamlayarak yolumuzu hizmete açmayı planlıyoruz.” dedi.
Alaplı Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç ise, "Esnafımızın sanayi içindeki ara yollarda çok sıkıntıları vardı. Belediyemizin çalışmasıyla birlikte inşallah bu sıkıntılar son bulacak. Belediye Başkanımız Sayın Nuri Tekin’e emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.


Fotoğraflar