AHMET ZEKİ ATALAY PLAJ TESİSLERİ VE SAHİL PARK’TA ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.

AHMET ZEKİ ATALAY PLAJ TESİSLERİ VE SAHİL PARK’TA ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.
Yeni sezona yeni bir görüntü ile girmeye hazırlanan Alaplı Belediyesi Ahmet Zeki Atalay Plaj Tesisleri’nde ki çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.
Alaplı Belediyesi Ahmet Zeki Atalay Plaj tesislerinde çevre düzenleme ve yenileme çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, beraberinde Alaplı Belediye Başkan Yardımcısı ve daire müdürleri ile birlikte Alaplı Belediyesi Ahmet Zeki Atalay Plaj Tesislerinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
‘Ahmet Zeki Atalay Plaj tesislerinin yeni sezona hazırlamak için çalışmalarına aralıksız olarak devam ettiklerini ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘Vatandaşlarımızın hem rahatlığı hem de güvenliği için tesislerimizde her türlü yenileme çalışmasını yapıyoruz. İnşallah en kısa sürede tesisleri hazır hale getireceğiz. Bölgenin en modern plaj tesislerinden biri olacak olan Ahmet Zeki Atalay Plaj tesisleri yemyeşil doğası, masmavi denizi ve gün batımıyla Batı Karadeniz en güzel sosyal tesisi haline gelecek.” dedi.
SAHİL PARK VE 100.YIL AİLE PARKI’NDA DA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
2023 yılı Kasım ayında yaşanan sel felaketinde büyük hasar gören Alaplı Sahil Park’ta da çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. Sahil Park’ta devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘2023 yılı Kasım ayında yaşadığımız sel felaketinde büyük hasar gören Alaplı Sahil Park’ta ki düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayarak sel felaketinde yaşadığımız hasarın görüntülerini ortadan kaldıracağız’ dedi.


Fotoğraflar