SAHİL YOLU GENİŞLETİLİYOR

e-Posta Yazdır PDF

Belediye Başkanımız Nuri Tekin, Sahil Ailepark'ın Erdemyuva arkası giriş ve çıkış yolundaki yol genişletme çalışmalarını inceledi. Belediye Başkanımız Nuri Tekin, bu yolun genişletilmesiyle sahil ailepark yolunun daha güvenilir bir hale geleceğini bildirdi.

ÜÇEVLER MEVKİİNDE YENİ YOL YAPIMI

e-Posta Yazdır PDF

Belediyemiz ekipleri, Üçevler Sitesi ile Mehmet Akif Ersoy Caddesi arasında yeni yol açma çalışmalarını sürdürüyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Nuri Tekin, Üçevler Sitesi ile Mollabey yolu olarak da bilinen Mehmet Akif Ersoy Caddesi arasına yeni yollar açıldığını belirterek, "İmar planına uygun olarak bu mevkiide yeni yollar açma ve yol yapım çalışmalarımız sürüyor. İlçemizdeki ulaşım bağlantısını güçlendirmeyi ve alternatif ulaşım yollarını artırmayı hedefliyoruz. " dedi.

SOKAK ARALARINA ÇEVRE DÜZENLEME

e-Posta Yazdır PDF

Belediyemiz, 690 Evler semtinde mahalle ve sokak aralarında çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Nuri Tekin, "Mahalle ve sokak aralarını mümkün olduğunca tertipli ve düzenli bir hale getirmeye çalışıyoruz. Talepler ve öncelikler doğrultusunda mahalle aralarındaki atıl alanları en iyi şekilde değerlendirerek, çevre düzeniyle birlikte mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyoruz." dedi.

BAHAR SİTESİNDE YOL BAKIM ONARIM

e-Posta Yazdır PDF

Belediyemizin, Bahar Sitesi'nde yol bakım ve onarım çalışmaları sürüyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Nuri Tekin, Bahar Sitesi'nin sorun olan bozuk yollarının bakım ve onarımına devam edildiğini belirterek, "Mahallelerimizde yaşam kalitesini yükseltmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. " dedi.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ İNCELEMELERDE BULUNDU

e-Posta Yazdır PDF

Belediye Başkanımız Nuri Tekin, Afet konutlarında yol bakım ve onarım çalışmalarının tamamlandığı alanlarda incelemelerde bulundu. Mahalle sakinlerinin sıcak ilgisiyle karşılanan Belediye Başkanımız Nuri Tekin, hizmetlerin artarak devam edeceğini bildirdi. Belediye Başkanımıza teşekkür eden mahalle sakinleri, "Mahallemizin her geçen gün daha yaşanabilir olması bizleri çok mutlu ediyor. Size ve çalışanlarınıza teşekkür ediyoruz. " dediler.

HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI

e-Posta Yazdır PDF


Belediyemizin Haziran ayı olağan meclis toplantısı bugün yapılan tek oturumla tamamlandı.
Belediye Başkanı Nuri Tekin'in başkanlığında yapılan toplantıda gündemde yer alan tek madde, "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü tarafından Belediyemize tahsis edilen yol süpürme aracının kamu hizmetine tahsisi" oybirliğiyle kabul edildi.
Toplantıdan önce kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Nuri Tekin, Şırnak'ta helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 13 askerimize, Diyarbakır'da teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen 3 askerimize ve Gelik'teki maden kazasında hayatlarını kaybeden 2 maden şehidimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diledi. Başkan Tekin, bu üzücü olaylardan dolayı bu hafta sonu Ramazan Şenliklerı kapsamındaki eğlence programlarının yapılmayacağını bildirdi. Belediye Başkanımız Nuri Tekin, konuşmasını herkese "hayırlı ramazanlar" dileyerek tamamladı.

HALKIMIZA DUYURULUR

e-Posta Yazdır PDF

Sayfa 5 / 45